audyt

Audyt SEO

W dzisiejszych czasach stronę internetową można wykonać na wiele różnych sposobów, korzystając z różnych mniej lub bardziej zaawansowanych technologii. Niestety strona internetowa może posiadać z pozoru niegroźne błędy, które utrudniają pozycjonowanie, a w skrajnych przypadkach mogą spowodować nawet, że nasza strona zostanie ukarana filtrem. Jeżeli nie chcemy narazić się wyszukiwarce Google to koniecznie musimy przeprowadzić audyt naszej strony. Optymalizacja witryny internetowej jest również niezbędna, gdy chcemy zdobyć czołowe pozycje na bardzo konkurencyjne frazy.

Przykłady optymalizacji

- optymalizacja prędkości wczytywania się stron internetowej (likwidowanie zbędnego kodu, odchudzanie grafiki, prawidłowa konfiguracja połączeń)
- optymalizacja kodu strony zgodnie z wytycznymi standardu W3C.
- optymalizacja pod kątek wyszukiwarek (odpowiednia hierarchia nagłówków, gęstość słów kluczowych, podkreślenie słów kluczowych, opisy obrazków itp.)
- optymalizacja meta tagów
- optymalizacja treści pod kątek wyszukiwarki i użytkownika
- wiele innych czynności
audyt sklepów internetowych

audyt stron

Audyt - OFERTA

MN Media wykonuje profesjonalną optymalizację stron internetowych, bez której nie da się osiągnąć czołowych pozycji na konkurencyjne frazy. Sprawimy że Twoja strona zyska sporą przewagę nad konkurencją.

Ile kosztuje Audyt SEO w MN MEDIA? Audyt strony internetowej zależny jest od wielu różnych elementów, takich jak choćby rozmiar strony (ilość podstron) dlatego też nie można tak po prostu odpowiedzieć na to pytanie. Prześlij nam nazwę swojej strony internetowej, my sprawdzimy ile czasu będziemy musieli spędzić nad wykonaniem profesjonalnego audytu i prześlemy Ci kosztorys.

Zamów szczegółowy audyt swojej strony internetowej w MN MEDIA !!!