Dlaczego my ?

  • 1

    Stosujemy White SEO Techniki zgodne z zasadami pozycjonowania stron internetowych, które akceptowane i zalecane są przez wyszukiwarki internetowe (Google).

  • 2

    Chronimy przed SWL-ami Zabezpieczamy twoją stronę przed SWL-ami, systemami wymiany linków które, może użyć konkurencja w celu zaszkodzenia Twojej witrynie.

  • 3

    Gwarancja poufności Żadne dane dotyczące naszych klientów (np. pozycjonowane frazy) nie są publikowane na naszej stronie oraz w żaden sposób udostępniane.

       Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor. Steven Paul Jobs
       Najbardziej niezadowoleni klienci to twoje najlepsze źródło informacji. Bill Gates

O firmie

MN MEDIA to zespół młodych i bardzo ambitnych ludzi, dla których pozycjonowanie witryn internetowych z codziennej pracy szybko przeistoczyło się w prawdziwą pasję. Z bardzo dużą starannością przykładamy się do powierzonych nam zadań i z dużą satysfakcją obserwujemy rosnące pozycje fraz naszych klientów. Nasze doświadczenie w pozycjonowaniu i wdrażanie własnych pomysłów pozwala nam osiągnąć najwyższe wyniki. O pozycjonowaniu stron wiemy bardzo wiele i to właśnie naszą wiedzę chcemy wykorzystać do podnoszenia pozycji Państwa witryny.

pozycjonowanie
Marcin Niedzielak SEO/SEM Specialist